06. svibanj. 2015.

Dopuna sastava radnih skupina

U skladu sa Zaključkom Predsjedništva Udruge gradova usvojenim u sklopu točke 12. Dopuna sastava i intenziviranje rada radnih skupina na sjednici 29. travnja u Slavonskom Brodu, u tijeku je dopunjavanje sastava radnih skupina naše Udruge.

Kako bismo intenzivirali rad radnih skupina naše Udruge te posebno kako bismo osigurali pravodobno i stručno očitovanje na čitav niz nacrta prijedloga zakona i podzakonskih akata, pozivamo gradonačelnike da dostave imena i kontakt mailove osoba, primarno pročelnika, za koje ocjenjuju da imaju dovoljno znanja, volje i iskustava te da će aktivno sudjelovati u radu radnih skupina.

Radne skupine čije je popunjavanje u tijeku su sljedeće:

1. RS za sustav lokalne samouprave

2. RS za financiranje

3. RS za komunalno gospodarstvo

4. RS za imovinu lokalne samouprave

5. RS za prostorno uređenje i graditeljstvo

6. RS za društvene djelatnosti

7. RS za pomorsko dobro

8. RS za EU fondove i projekte

Zahvaljujemo gradonačelnicima koji su nam već poslali svoje prijedloge i omogućili sudjelovanje stručnjaka u radu radnih skupina.