04. rujan. 2018.

City LAB panel razgovor: Aktivni život u gradu i javni prostori

U Zagrebu 11. rujna održat će se prvi u nizu panel razgovora na temu aktivnog urbanog života i uloge javnih prostora u promoviranju istog. Događaj se održava u okviru City LAB talks kojeg organiziraju Laboratorij za društvene inovacije i Udruga gradova u RH.

O čemu će biti riječi?
Kako zapuštene gradske površine pretvoriti u zelene oaze za odmor i rekreaciju? Koje sadržaje možemo pronaći u gradu i jesu li pristupačni svim grupama građana? Kako promovirati zdrav život u gradu?

Ovo su samo neka od pitanja o kojima ćemo razgovarati s gostima različtih profila  koje redom povezuje velika strast prema aktivnom životu u prirodi, poticanje promjena u zajednici te poduzetnički mindset u radu.

Panel se održava u prostorima Chilloutke (adresa: Ilica 15) od 17.00 do 19.00 sati

Na prvom City Lab #talks gostuju:

• Josip Vučer, osnivač The Hive Zagreb climbing gym
  • Rene Lisac, DAZ, arhitekt, voditelj projekta Akupunktura grada
  • Berisav Sokač, osnivač projekta Run Croatia
  • dr.sc. Sanja Ćurković, Agronomski i Kineziološki fakulteti, Sveučilište u Zagrebu
  • Mladenka Šarić, urednica portala ˝One nastupaju˝

Nakon diskusije, družimo se u prostoru Chilloutke uz piće i zakusku.
Ulaz na panel je besplatan, uz OBAVEZNU prijavu dolaska putem poveznice

City LAB talks serija je mini događanja na temu aktivnog života građana s ciljem unapređenja javnih prostora i promocije rekreacije i zdravog življenja u urbanim sredinama.

City LAB Talks financijski podržavaju program URBACT III i Europski fond za regionalni razvoj.