09. Studeni 2018.

Radionica “Određena pitanja u primjeni Zakona o komunalnom gospodarstvu”

Obavješavamo vas o održavanju radionice pod nazivom:

ODREĐENA PITANJA U PRIMJENI ZAKONA O KOMUNALNOM GOSPODARSTVU – odgovori na pitanja i mišljenja o odlukama i rješenjima

Radionica se održava u Zagrebu, 09. studenoga 2018. s početkom u 9:30 sati, u hotelu Panorama, Trg Krešimira Ćosića 9.

Predavači na radonici su:

– Josip Bienenfeld, dipl .iur., načelnik Sektora za pravne poslove u Ministarstvu graditeljstva i prostornoga uređenja Republike Hrvatske
– dr.sc. Desanka Sarvan, dipl.iur., viša savjetnica za pravna pitanja Istarske županije

Voditeljica radionice: Davorka Foretić, dipl. iur.,

Teme:
• Odgovori na pitanja koja su nam sudionici postavljali u primjeni novog Zakona o komunalnom gospodarstvu i mišljenja o primjeni određenih instituta
o odluke
o komunalna naknada
o komunalni doprinos
o Odluka o unutarnjem redu
o komunalni redari
o prekršaji