21. Ožujak 2019.

2. međunarodna konferencija “Najbolje prakse u radu s darovitim učenicima, mladima u svijetu, Europi, Hrvatskoj”

Neprofitna udruga DAR organizira Drugu međunarodnu konferenciju pod nazivom “Najbolje prakse u radu s darovitim učenicima, mladima u svijetu, Europi, Hrvatskoj”. Povod je Dan darovitih učenika u Republici Hrvatskoj koji obilježavamo 21. ožujka.

Konferencija, pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja, održava se u petak, 22. ožujka 2019. u Zagrebu, A.V.Holjevca 10.

DAR 2. MEĐUNARODNA KONFERENCIJA -Najbolje prakse u radu s darovitim učenicima mladima u svijetu EU i Republici Hrvatskoj-22-3-2019-Zagreb

Zainteresirani se mogu prijaviti putem:

do 04.03.2019.

Također vas pozivamo da i u svome gradu pokrenete aktivnosti u cilju popularizacije znanosti i obrazovanja te se povežete s udrugom DAR koja vam stoji na raspolaganju za suradnju i podršku te za bilo kakve dodatne informacije. Predsjednik udruge je gosp. Dubravko Čop, a kontakt e-mail je udrugadar.hr@gmail.com.