12. - 14. Studeni 2018.

4. konferencija MEETING G2.4 – Pogled u budućnost

4. konferencija MEETING G2 usmjerena je na poslovno povezivanje domovinske i iseljene Hrvatske te se, pod nazivom MEETING G2.4, POGLED U BUDUĆNOST – održava od 12. do 14. studenoga u Kongresnom centru FORUM Zagreb, u Radničkoj 50.

Riječ je o nastavku poslovnih konferencija MEETING G2.1, MEETING G2.2 i MEETING G2.3 održanih pod visokim pokroviteljstvom predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović. Konferencije se redovito održavaju i pod pokroviteljstvom Ministarstva vanjskih i europskih poslova, Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan RH, kao i Grada Zagreba, Ministarstva poduzetništva i obrta, uz podršku AIK-a, HAMAG-BICRO-a, HGK-a i TZ Grada Zagreba.

Do sada je konferencijama nazočilo više od 150 uspješnih poslovnih ljudi iz 26 zemalja svijeta s gotovo svih kontinenata – iz Argentine, Australije, Austrije, Bolivije, BiH, Čilea, Danske, Ekvadora, Finske, Francuske, Hrvatske, Italije, JAR-a, Kanade, Kolumbije, Mađarske, Makedonije, Meksika, Njemačke, Paragvaja, Perua, SAD-a, Slovenije, Švicarske, Velike Britanije i Venezuele. Sudionici su iskazali etuzijazam, čvrsto uvjereni u mogućnost snažnijeg poslovnog povezivanja s domovinom. Sva tri do sada održana skupa polučila su dinamičnu razmjenu ideja i kontakata te je obaveza, ne samo organizatora, nastaviti i jačati povezivanje.

Cilj je organizatora dati svoj doprinos da poslovno uspješni Hrvati iz iseljeništva, koji će biti gosti Konferencije, otkriju te se neposredno uvjere kakve sve projekte i mogućnosti ulaganja nude hrvatski gradovi te da se na taj način ostvari poslovno povezivanje domovinske i iseljene Hrvatske.

Udruga gradova, imajući u vidu značaj i dosege konferencije, prihvatila je poziv organizatora i ponudu za sudjelovanjem u radu MG2.4, i to na sljedeći način:

– Oba radna dana Konferencije (ponedjeljak i utorak, 12. i 13. 11. 2018.) – svi gradovi članovi naše Udruge imaju mogućnost predstaviti i promovirati atraktivne poslovne zone i gospodarske projekte koji su otvoreni za ulaganja, i to na odgovarajućim izložbenim prostorima u Forumu Zagreb!

– Sudjelovanje je besplatno, i za Udrugu gradova, i za gradove koji će se predstavljati!

Jedino je Jedino je potrebno da predstavnici gradova, članova naše Udruge:
– osobno dođu na Konferenciju u FORUM ZAGREB
– urede izložbene prostore (stolove) promo materijalima, pingvinima itd.,
– uspostave kontakte s uspješnim i bogatim Hrvatima iz iseljeništva i pokušaju ih privući da upravo njihov grad odaberu za svoje buduće ulaganje!

Organizatorima ovoga skupa, Udruzi za poslovno povezivanje domovinske i iseljene Hrvatske – MEETING G2, zahvaljujemo na uključivanju Udruge gradova u konferenciju, a posebno na mogućnosti da se gradovi predstavljaju bez financijske obaveze i troškova.

Za preliminarne kontakte i dogovore molimo obratite se gosp. Antunu Krešimiru Buterinu, potpredsjedniku Udruge za poslovno povezivanje domovinske i iseljene Hrvatske – MEETING G2 na e-mail: mg2@forumzagreb.net