11. Studeni 2015.

Gradovi budućnosti – konferencija i dodjela priznanja INpuls

Gradovi budućnosti – je konferencijsko-izložbena manifestacija. Cilj je konferencije afirmirati se kao središnje mjesto rasprava o razvoju “smart city“ filozofije na području Hrvatske, ali i šire regije. Osim rasprava o aktualnoj problematici implementacije “smart city” rješenja, smisao konferencije je da bude i mjesto transfera znanja i ideja, odnosno točka susreta svih važnih dionika u ovom sektoru, od predstavnika lokalne samouprave, preko proizvođača tehnologija i znanstvenih institucija do krajnjih korisnika tih usluga – građana.

Konferencija se održava 11. studenog 2015. godine u KD Lisinski, Zagreb. Za sudjelovanje na konferenciji ne plaća se kotizacija. Prijavite se za sudjelovanje na ovom linku

9:30-10:00  dolazak i prijava gostiju

10:00  početak kongresa

10:05-10:10  pozdravna riječ Mislava Šimatović, glavni urednik Poslovnog dnevnika