17. Siječanj 2019.

Infodan programa URBACT u Opatiji

Godišnji nacionalni Infodan programa URBACT III za Hrvatsku održat će se 17. siječnja u Opatiji, u Villi Antonio (Vladimira Nazora 2)!

Glavna tema Infodana bit će novi poziv za Mreže za planiranje koji će biti objavljen 7. siječnja. Sudionicima će biti prezentirani detalji poziva te iskustva dionika uključenih u prvi ciklus Mreža za planiranje, koji je završio u svibnju ove godine.

Registrirajte se i potvrdite svoj dolazak na sljedećoj poveznici: https://goo.gl/forms/8xV72qlumgSyro762.

Program možete pronaći OVDJE.