16. Travanj 2019.

Francusko veleposlanstvo u Hrvatskoj, Udruga gradova u Republici Hrvatskoj i Zelena mreža aktivističkih grupa, organiziraju stručni skup o održivoj i inovativnoj javnoj nabavi koji će se održati 16. travnja 2019. u Zagrebu.

Događaj pod nazivom «Promicanje održive javne nabave u lokalnim vlastima, razmjena francuskih i hrvatskih iskustava» održat će se u Kući Europe (Ulica Augusta Cesarca 4) s početkom u 9:30 sati. Ovaj stručni skup ima za cilj senzibilizirati predstavnike lokalnih vlasti o prednostima koje donosi održiva javna nabava, bilo da se radi o zelenoj, inovativnoj ili društveno odgovornoj javnoj nabavi.

Program možete preuzeti ovdje.

Sudjelovanje na događaju je besplatno i slobodno uz prethodnu prijavu – članovi Udruge gradova mogu se automatski prijaviti za sudjelovanje putem gumba ispod (morate biti prijavljeni/registrirani na web stranicama). Molimo vas da svoj dolazak potvrdite do 12. travnja 2019. godine.

Za parkiranje osobnih vozila sudionicima koji dolaze izvan Zagreba predlažemo korištenje garaže na Langovom trgu.