18. - 19. Listopad 2018.

Konferencija “Budućnost zajedničke poljoprivredne politike Europske unije”

Na Zagrebačkom velesajmu u terminu 18.-21. 10. 2018. održavaju se Sajmovi hrane i zdravog življenja koji obiluju događanjima.

Tako je i u suorganizaciji s Ministarstvom poljoprivrede organizirana Konferencija:

BUDUĆNOST ZAJEDNIČKE POLJOPRIVREDNE POLITIKE EUROPSKE UNIJE
s osvrtom na dosadašnju provedbu Programa ruralnog razvoja u Republici Hrvatskoj

Konferencija se održava 18.i 19. listopada u Kongresnoj dvorani Zagrebačkog velesajma.

POLJOPRIVREDA – Poziv
POLJOPRIVREDA – Program konferencije