30. - 31. Svibanj 2019.

Konferencija: Međunarodni kulturni odnosi Europske unije – Europa, svijet, Hrvatska

Međunarodna konferencija: Međunarodni kulturni odnosi Europske unije – Europa, svijet, Hrvatska održava se 30. i 31. svibnja 2019. godine u Rijeci, Europskoj prijestolnici kulture 2020.

Konferenciju organiziraju Centar za demokraciju i pravo Miko Tripalo, Rijeka 2020 d.o.o. i Sveučilište u Rijeci, u suradnji s mrežom Culturelink/IRMO i Opservatorijem za kulturne politike, Francuska.

Više informacija o konferenciji, program i prijavnica:

Pozivno pismo, CULDIP_hrv_gen