15. Ožujak 2019.

Obaveze JLS prema nacrtima zakona o vodama, vodnim uslugama i financiranju vodnog gospodarstva

Town Sight j.d.o.o. organizira seminar na kojem će se raspravljati o obvezama jedinica lokalne samouprave sukladno nacrtima prijedloga: Zakona o vodama, Zakona o vodnim uslugama i Zakona o financiranju vodnog gospodarstva.

Seminar se održava 15. ožujka 2019. u 9:30 sati u Hrvatskoj obrtničkoj komori, Ilica 49, Zagreb.

Voditeljica radionice: Davorka Foretić, dipl. iur., urednica

Predavač: dr.sc. Desanka Sarvan dipl.iur., viša savjetnica za pravna pitanja Istarske županije

15.03.19. Radionica program