13. Listopad 2017.

„Pametne jedinice lokalne samouprave i energetski učinkovite industrije“ – događanje

Veleposlanstvo Kraljevine Danske u Republici Hrvatskoj poziva predstavnike gradova na tematski događaj pod nazivom „Pametne jedinice lokalne samouprave i energetski učinkovite industrije“ koji će se održati u hotelu Dubrovnik, u Zagrebu, 13. listopada 2017.

Prema navodima Veleposlanstva, cilj događaja je inspirirati razvoj lokalnih jedinica samouprave. U tu svrhu u Republiku Hrvatsku dolazi jedan od predvodnika pametnih gradova u Kraljevini Danskoj, gradonačelnik Albertslunda (šireg Kopenhagena), gospodin Steen Christiansen, koji će na svom primjeru pokazati najbolje smjernice uspješne lokalne jedinice samouprave s mnoštvom inovativnih rješenja: GATE21, DOLL, LOOP CITY, itd.

Program događaja sastoji se od tematskih panel diskusija hrvatskih i danskih predstavnika lokalnih jedinica samouprave i poduzeća, primjera iz prakse i razmjene iskustava.

Programme frame Croatia

Ulaz je besplatan, broj mjesta je ograničen pa je sudjelovanje moguće uz obveznu prethodnu registraciju na www.urbandanish.solutions.