30. Svibanj 2019.

Predavanje “Smart cities and the digital divide: The future of luddities”

Institut za javnu upravu i Studijski centar za javnu upravu i javne financije Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu organiziraju javno predavanje / tribinu “Smart cities and the digital divide: The future of luddities” profesorice dr. sc. Jill Tao s Nacionalnog sveučilišta Incheon iz Južne Koreje.

Predavanje će se održati u četvrtak 30. svibnja 2019. godine s početkom u 14,30 sati u Vijećnici Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14, II. kat, na engleskom jeziku (bez prijevoda).