31. Siječanj 2019.

Prva od niza regionalnih prezentacija za javni sektor, gradove i općine, u Osijeku

HEP ESCO-a i Udruga gradova pozivaju vas na prezentaciju za javni sektor, gradove i općine, koja će se održati u Osijeku u Hotelu Osijek, Šamačka 4, dana 31. siječnja 2019.

Program događanja:

10.00 Pozdravna riječ, župan Osječko-baranjske županije
10.05 Pozdravna riječ, Uprava HEP-a d.d.
10.10 Pozdravna riječ, predstavnik Udruge gradova u RH
10.15 Nabava električne energije i zelene energije u javnom sektoru, HEP Opskrba
10.30 Predstavljanje obveza iz područja energetske učinkovitosti za javni sektor, HEP ESCO
10.45 Prednosti ESCO ugovora s garancijom učinka u javnom sektoru, HEP ESCO
11.15 Izgradnja sunčanih elektrana u jedinicama JRLS, HEP d.d.
11.30 Domjenak

Molimo Vas potvrdite svoj dolazak do 28.01.2019. na mail: ljiljana.bucek@hep.hr