20. Veljača 2019.

Seminar „Financiranje jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave“

Novi informator poziva sve zainteresirane na seminar o financiranju jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave koji će se održati 20. veljače 2019. godine u hotelu Sheraton u Zagrebu.

Svrha seminara je pojasniti detalje provedbe proračuna jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave, kao i status istih u sustavu poreza na dodanu vrijednost. Naglasak je na aktualnostima te primjerima i dvojbama iz prakse.

Više informacija o programu, predavačima, kotizaciji i prijavi možete pronaći ovdje.