29. Ožujak 2019.

Specijalistički seminar Procjena vrijednosti nekretnina i naknada za izvlaštenje

Tvrtka Libusoft Cicom d.o.o., uz skromnu pripomoć Udruge gradova, organizator je specijalističkog seminara “Procjena vrijednosti nekretnina i naknada za izvlaštenje”.

Seminar će se održati u petak 29. ožujka u Zagrebu, u hotelu Panorama.

Više informacija o temama koje su i više no aktualne te o izlagačima možete pronaći u dokumentu:

Procjena vrijednosti nekretnina – program

Detalje o prijavi i kotizaciji možete pronaći ovdje.