29. Svibanj 2019.

Stručno savjetovanje “Upravnopravno odlučivanje o pravima fizičkih i pravnih osoba na pomorskom dobru”

Kundih Savjetovanja iz Rijeke, uz podršku portala Pomorsko dobro i tvrtke 05vizija.net iz Pule, organizatori su stručnog savjetovanja:

UPRAVNOPRAVNO ODLUČIVANJE O PRAVIMA FIZIČKIH I PRAVNIH OSOBA NA POMORSKOM DOBRU

Predavač na savjetovanju je prof.dr.sc. Dario Đerđa, predstojnik Katedre za upravno pravo na Pravnom fakultetu u Rijeci.

Savjetovanje se održava u hotelu Jadran 4* u Rijeci, dana 29. svibnja 2019. od 10:00-16:00 sati.

Program savjetovanja:

• Osiguravanje zakonitosti rada u rješavanju upravnih stvari na pomorskom dobru
• Značenje upravnog postupka pri odlučivanju u upravnim stvarima na pomorskom dobru
• Pravila upravnoga postupka u Zakonu o pomorskom dobru i morskim lukama
• Vođenje prvostupanjskoga upravnoga postupka
o određivanje mjerodavnih postupovnih pravila
o pretpostavke za vođenje postupka
o utvrđivanje nadležnosti za vođenje postupka
o određivanje stranke
o pokretanje upravnoga postupka
o utvrđivanje činjeničnoga stanja
o prava i obveze stranke u upravnom postupku
o utvrđivanje materijalne istine
o rješavanje prethodnoga pitanja
o računanje rokova i povrat u prijašnje stanje
o obavješćivanje i dostava
o donošenje odluke o upravnoj stvari
o ispravljanje pogrešaka u rješenju
• Rasprava i odgovori na pitanja

Prijava i kotizacija:
Kotizacija za savjetovanje iznosi 1. 390 kuna + PDV ukupno 1.737,50 kuna.
Broj učesnika je ograničen.
Kako bi osigurali svoje mjesto na savjetovanju molimo da što ranije izvršite prijavu i uplatu.
Krajnji rok za prijave i uplate je 23. svibnja, 2019.

Kotizacija uključuje:
• sudjelovanje na savjetovanju (6 nastavnih sati)
• radni materijal
• ručak + coffee break
• rasprava i odgovori na pitanja

Kotizacija se uplaćuje u korist Kundih Savjetovanja, Rijeka na transakcijski račun IBAN HR2524070001100415618 OTP banka d.d. Pod poziv na broj upišite datum savjetovanja i vaš OIB (00 2952019-OIB) s naznakom “Kotizacija za savjetovanje u Rijeci, 29.05.2019.”.

Za sve dodatne informacije o radionici nazovite 05vizija.net na 052 211 730 ili 098 170 7110.

Obrazac za prijavu