Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

12. travanj. 2018.

Edukativna radionica Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost

Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost organizira edukativnu radionicu povodom objavljenog javnog poziva za nabavu spremnika za odvojeno prikupljanje otpada. Prva radionica održat će se u Zagrebu, 16. travnja, u 11:00 sati, u Velikoj vijećnici HGK (Rooseveltov trg 2).

Sudionicima će se uvodno obratiti ministar zaštite okoliša i energetike dr.sc. Tomislav Ćorić, direktor Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost Dubravko Ponoš i predsjednik Hrvatske gospodarske komore Luka Burilović.

Nakon uvodnih obraćanja djelatnici Fonda predstavnicima gradova i općina te njihovim komunalnim društvima detaljno će objasniti proceduru, način i uvjete prijave prema sljedećem redoslijedu:

  1. Javni poziv i zahtjev za podnošenje iskaza interesa – Aleksandra Čilić
  2. Nacrt ugovora između Fonda i JLS, izjava odgovorne osobe – Aleksandra Čilić
  3. Prikaz mogućih nepravilnosti i korekcije – Aleksandra Čilić
  4. Protokol o financijskom praćenju – Ivica Pili
  5. Metodologija izračuna, podaci Hrvatske agencije za zaštitu okoliša, tehničke karakteristike spremnika – Mladen Kovač
  6. Pitanja i odgovori
  7. Praktični dio radionica na kojem će se prikazati simulacija prijava na javni poziv

Predviđeno vrijeme trajanja radionice je 3 sata, a sudionici bi prije održavanja iste trebali proučiti dokumentaciju koja je dostupna na mrežnim stranicama Fonda http://fzoeu.hr/hr/zastita_okolisa/zastita_okolisa/gospodarenje_otpadom/nabava_spremnika_za_odvojeno_prikupljanje_otpada/.

Ujedno se preporuča da ponesu i prijenosna računala, koja će im biti potrebna za praktični dio radionice.

Sudjelovanje na radionici je potrebno prijaviti e-mailom na info@fzoeu.hr .

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija