Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

28. studeni. 2018.

eSavjetovanja Ministarstva zaštite okoliša i energetike

Ministarstvo zaštite okoliša i energetike otvorilo je tri nova javna savjetovanja putem platforme eSavjetovanje, na temu odvojenog prikupljanja otpada. Sva tri savjetovanja otvorena su do 11. prosinca, a njihov popis i poveznice možete pronaći u nastavku.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija