29. kolovoz. 2019.

Komentari Udruge gradova na Poziv za “Izgradnju i opremanje postrojenja za biološku obradu odvojeno sakupljenog biootpada”

Na web platformi eSavjetovanja objavljeno je Savjetovanje o sažetku Poziva “Izgradnja i opremanje postrojenja za biološku obradu odvojeno sakupljenog biootpada”. Savjetovanje je otvoreno do 11. rujna, a u nastavku donosimo komentare Udruge gradova na isti.

Komentara Udruge gradova možete pronaći OVDJE. Komentari su označeni crvenom bojom.

Otvoreno savjetovanje možete pronaći na https://esavjetovanja.gov.hr/Econ/MainScreen?EntityId=11843.