Udruga gradova u Republici Hrvatskoj

Palmotićeva 25
10 000 Zagreb, Hrvatska

Žiro račun: 2402006-1100675273 (Erste banka)
IBAN: HR1924020061100675273
MBS: 1780123

Ured Udruge gradova

Parkirališta
U Petrinjskoj ulici nalaze se dvije garaže (Raiffeisen banka i garaža na otvorenom – 5 minuta hoda), a na širem području nalaze se garaže u Hotelu Sheraton i Branimir centru – 10 minuta hoda).

Tramvaj
U neposrednoj blizini ureda nalazi se tramvajska stanica “Traumatologija”. Na širem području su stanice Sheraton, Zrinjevac i Trg bana Jelačića (približno 10 minuta hoda). Za više informacija pogledajte kartu.