10. listopad. 2018.

Kreiran priručnik o savjetima mladih – preuzmite pripremu za tisak!

Udruga gradova u RH, u suradnji s Ministarstvom za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, kreirala je priručnik o savjetima mladih koji je namijenjen članovima savjeta mladih, ali i izvršnoj i predstavničkoj vlasti te stručnim službama na lokalnoj i regionalnoj razini, kao i predstavnicima različitih organizacija i zainteresiranim pojedincima.

Priručnik je dostupan bez naknade, a dokument je prilagođen i za tisak tako da isti možete iskoristiti za tisak i distribuciju u vlastitom angažmanu.

Priručnik možete preuzeti OVDJE.