Međunarodna suradnja

Novi NALAS Digest

NALAS, mreža udruženja jedinica lokalne samouprave iz jugoistočne Europe, ovih je dana objavio novi digest u kojem možete pratiti novosti iz 16 udruženja koja predstavljaju 9 tisuća jedinica lokalne samouprave i više od 80 milijuna stanovnika.

Rodno ravnopravni gradovi

U posljednje vrijeme termin rodne ravnopravnosti sve se češće može čuti u javnopolitičkom prostoru. Nova URBACT-ova inicijativa, Rodno ravnopravni gradovi bavi se upravo tim, vrlo često potpuno zanemarenim aspektom života u gradu.