Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

11. ožujak. 2019.

Nacionalna strategija zaštite od nasilja u obitelji

Nacionalna strategija zaštite od nasilja u obitelji dokument je o čijoj se primjeni i provođenju, nažalost posebno u zadnje vrijeme, mnogo govori pa je izvještavanje o mjerama poduzetim od strane gradova dobra prilika pokazati državi što sve gradovi čine i mogu.

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku od gradova je zatražilo da dostave izvješća o provedbi mjera Nacionalne strategije zaštite od nasilja u obitelji za 2017. i 2018. godinu.

Rok za dostavu izvješća Ministarstvu je ponedjeljak 15. travnja 2019. godine.

Izvješće se dostavlja putem e-maila sandra.batlak@mdomsp.hr

NS zaštita od nasilja – dopis Ministarstva
NS zaštita od nasilja – obrazac 2017
NS zaštita od nasilja – obrazac 2018
NS zaštita od nasilja – tekst Strategije za razdoblje 2017.-2022.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija