26. rujan. 2017.

Novi ciklus Obuka za članove savjeta mladih počinje 14. listopada

Udruga gradova u RH pokreće novi ciklus Obuke savjeta mladih koja je namijenjena članovima županijskih, gradskih i općinskih savjeta mladih, predstavnicima izvršnih i predstavničkih vlasti, stručnih službi, organizacija mladih i za mlade, kao i zainteresiranim pojedincima.

Ciklus započinje 14. listopada obukom u Dubrovniku za sudionike s područja Dubrovačko-neretvanske županije. Obuka će se održati u prostorijama te županije (Pred Dvorom 1) s početkom u 10 sati.

Osim Dubrovnika, dogovoreno je održavanja obuka i u sljedećih gradovima:

• 20. listopada – Knin (Tuđmanova 2, zgrada Gradske uprave, gradska vijećnica, I. kat), početak u 11 sati
  • 28. listopada – Ogulin (Velika dvorana Gradske knjižnice i čitaonice Ogulin, Bernardina Frankopana 7), početak u 10 sati
  • 4. studenog – Slatina (točno mjesto održavanja navest ćemo nakon konačnog dogovora), početak u 10 sati

Obuke su jednodnevne, a provode ih po 2 educirana trenera koja posjeduju praktična znanja s područja lokalne samouprave i djelovanja savjeta mladih.

Sudjelovanje na obuci je za polaznike besplatno i ne naplaćuje se kotizacija.

Iskaz interesa za održavanjem obuke u vašem gradu, dogovor oko termina, upiti i/ili više informacija na mario@udruga-gradova.hr ili na http://obukasm.weebly.com/.