Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

01. listopad. 2018.

Održana prva “proračunska obuka” u Labinu

Nova obuka iz programa edukacija koje provodi Udruga gradova fokusirana je tematski i stručno na proračun i financiranje grada.

Obuku je održala mr. sc. Snježana Sikirić, dugogodišnja suradnica Udruge gradova i vrsna ekspertica iz domene financija koja je polaznicima odgovorila na sva zanimljiva, praktična i zahtjevna pitanja kojih nije nedostajalo.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija