12. travanj. 2019.

OSIJEK – Obuka komunalnih redara – DOPUNJENI PROGRAM!

Obuka komunalnih redara u Osijeku održava se 25. travnja s početkom u 9.30 sati, u hotelu Osijek, Šamačka 4.

PROGRAM OBUKE:

9.00 – 9.30
Kava dobrodošlice

9.30 Početak obuke
9.30 – 10.15
Zakonska regulativa za postupanje komunalnog redarstva s naglaskom na gospodarenje otpadom – Sonja Polonijo, savjetnica, Eko Murvica d.o.o.

10.15 – 10.45
Odluka o komunalnom redu – temelj za postupanje komunalnog redarstva – Matko Lovreta, pročelnik, Grad Makarska

10.45 – 11.15
Nadzor komunalnog reda – videonadzor, uređaji i zakonska regulativa – Darko Gelo, predstavnik tvrtke Alarmautomatika d.o.o.

11.15 – 11.30
Pauza za kavu

11.30 – 11.45
Profesionalna komunikacija s „teškim strankama“ – Goran Kauzlarić, konzultant i suradnik Udruge gradova

11.45 – 13.15
Prekršajni zakon i Zakon o općem upravnom postupku – primjeri rješenja, optužnih prijedloga i drugih akata – Matko Lovreta, pročelnik, Grad Makarska

13.15 – 14.00
Primjena Zakona o općem upravnom postupku u praksi
Primjena Zakona o građevinskoj inspekciji s primjerima iz prakse – Blagodar Španja, voditelj Odsjeka komunalnog redarstva, Grad Vodice

14.00 – 15.30
Ručak

Prijave su obavezne i vrše se putem objave u rubrici Najave događanja!

Broj sudionika iz grada, člana Udruge, nije ograničen.

Sudjelovanje na obuci se NE naplaćuje!