12. travanj. 2019.

OSIJEK – Obuka komunalnih redara

Obuka komunalnih redara u Osijeku održava se 25. travnja s početkom u 9.30 sati, u hotelu Osijek, Šamačka 4.

PROGRAM OBUKE:

9.00 – 9.30
Kava dobrodošlice
9.30 Početak obuke
9.30 – 10.00
Zakonska regulativa za postupanje komunalnog redarstva – Sonja Polonijo, savjetnica, Eko Murvica d.o.o.
10.00 – 10.30
Odluka o komunalnom redu – temelj za postupanje komunalnog redarstva – Matko Lovreta, pročelnik, Grad Makarska
10.30 – 11.00
Nadzor komunalnog reda – videonadzor, uređaji i zakonska regulativa – Darko Gelo, predstavnik tvrtke Alarmautomatika d.o.o.
11.00 – 11.15
Profesionalna komunikacija s „teškim strankama“ – Goran Kauzlarić, konzultant i suradnik Udruge gradova
11.15 – 11.30
Pauza za kavu
11.30 – 13.00
Prekršajni zakon i Zakon o općem upravnom postupku – primjeri rješenja, optužnih prijedloga i drugih akata – Matko Lovreta, pročelnik, Grad Makarska
13.00 – 13.30
Propisi o gospodarenju otpadom i komunalno redarstvo – Sonja Polonijo savjetnica, Eko Murvica d.o.o.
13.30 – 14.30
Ručak

Prijave su obavezne i vrše se putem objave u rubrici Najave događanja!

Broj sudionika iz grada, člana Udruge, nije ograničen.

Sudjelovanje na obuci se NE naplaćuje!