07. rujan. 2017.

Panel rasprava “Inovacije za bolju mobilnost u gradu”

U okviru Europskog tjedna mobilnosti (16.-22. rujna) udruga ODRAZ organizira panel raspravu “Inovacije za bolju mobilnost u gradu”, koja će se održati u prostoru HKD Napredak (Bogovićeva 1, Zagreb) u utorak 19. rujna 2017. s početkom u 11:00 sati.

Cilj rasprave je upoznati zainteresirane sudionike s hrvatskim i inozemnim primjerima inovativnih projekata održive mobilnosti financiranih iz fondova Eu-a.

11:00 – 11:15
Uvodni pozdrav // Lidija Pavić-Rogošić, ODRAZ – Održivi razvoj zajednice

11:15 – 12:15

• Novi trendovi u razvoju vozila javnog prijevoza / Ante Klečina, Savez za željeznicu
  • Enotna mestna kartica Urbana / Gregor Cunder, LPP Ljubljana
  • Mobilnost kao usluga / Krešimir Dvorski, Sustav javnih bicikala d.o.o.
  • SMART rješenja urbane mobilnosti / Ivan Šimunec, Mobilita Evolva d.o.o.

12:15 – 13:00
Razgovor / Pitanja i odgovori / Moderatorica: Lidija Pavić-Rogošić

13:00 – 13:15
Dodjela nagrada autorima foto natječaja “Kretanje mojim gradom”

Neformalno druženje uz ručak

PRIJAVA
Potvrdu dolaska pošaljite najkasnije do četvrtka 14. rujna 2017. putem on-line obrasca na sljedećoj poveznici: https://goo.gl/UvwCfa

* Panel raspravu organiziramo u okviru projekta “Dijalog o mobilnosti u Zagrebu” i mreže za održivu mobilnost CIVINET Slovenija-Hrvatska-JIE te uz podršku Grada Zagreba i Udruge gradova u RH.