10. srpanj. 2017.

Poziv za prijavu projekata usmjerenih mladima za financijsku potporu za 2017. godinu

Ministarstvo za demografiju, mlade i socijalnu politiku poziva udruge mladih i za mlade te jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave da prijave projekte koji doprinose podizanju kvalitete života mladih. Rok za podnošenje prijava je 21. srpnja 2017.

Prijavitelji sukladno ovom Pozivu mogu prijaviti projekte za sljedeća prioritetna područja:

• A.1. Aktivno sudjelovanje mladih u društvu
  • A.2. Lokalni info-centri
  • A.3. Lokalni i regionalni programi za mlade

Za svako prioritetno područje osiguran je zaseban iznos, a za provedbu Poziva ukupno je osigurano je 3.800.000,00 kuna.

Minimalni iznos financijskih sredstava po pojedinom projektu je od 40.000,00 kuna, a maksimalni iznos po pojedinom projektu je 150.000,00 kuna, ovisno o prioritetnom području Poziva.

Prihvatljivo vremensko razdoblje za provedbu projekata je 6 do 12 mjeseci.

Prijava na Poziv vrši se kroz portal Financijske podrške.

Prijavitelji se mole da obrate posebnu pažnju na način prijave koji je detaljno opisan u Uputama za prijavitelje!

Tekst poziva i natječajna dokumentacija dostupni su OVDJE.