26. travanj. 2019.

Preporuke za primjenu Zakona o zaštiti životinja

Kako humano, civilizirano i dosljedno primijeniti Zakon o zaštiti životinja, a pri tome “ne bankrotirati”, možete pročitati u preporukama udruge Prijatelji životinja.

Dopis s preporukama udruge Prijatelji životinja daje vam smjernice za poboljšanje fluktuacije skloništa za napuštene životinje, te time i smjernice za smanjivanje financijskih izdavanja za životinje u skloništima koja predstavljaju popriličan teret za gradske proračune.

Predloženim mjerama značajno se može povećati broj udomljavanja, ali i smanjiti priljev novih napuštenih životinja. Savjeti i preporuke su ne samo dobronamjerni, već i dokazano uspješni u gradovima diljem Europe.

Poboljsanje_poslovanja_sklonista_i_financijske_ustede