Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

19. studeni. 2018.

Program LIFE – doprinos provedbi klimatskih politika

Ministarstvo zaštite okoliša i energetike kao nacionalna kontakt točka Programa LIFE Europske unije organizira događanje pod nazivom „Program LIFE – doprinos provedbi klimatskih politika”, koje će se održati 5. prosinca 2018. u Zagrebu s početkom u 9 sati.

Cilj ovog događanja je predstaviti doprinos Programa LIFE dostizanju klimatskih ciljeva kroz primjere projekata iz različitih područja kao što su poljoprivreda, šumarstvo, otpad, urbanističko planiranje, zaštita prirode i mnoga druga područja.

Nacrt dnevnog reda možete pronaći u privitku.

Broj sudionika je ograničen, stoga svoje sudjelovanje registrirajte ovdje.

Za sva dodatna pitanja obratite se na e-mail adresu life@mzoe.hr.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija