06. listopad. 2014.

Rezervirajte datum – 12.-14.11.2014.

U navedene datume u Šibeniku se održava Susret gradonačelnika i poduzetnika, dodjeljuju priznanja za transparentnost (LOTUS3) i održava godišnja sjednica Skupštine Udruge gradova.

Sve tri navedene aktivnosti održavaju se u kompleksu Solaris, hotel Ivan od 12.-14. studenog 2014.

Detaljan program Susreta gradonačelnika i poduzetnika, upute za registraciju i rezervaciju smještaja pogledajte na ovom linku

Prezentacija rezultata istraživanja transparentnosti rada jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave i dodjela priznanja najboljima održava se u petak 14. studenog 2014. godine s početkom u 12.30.

Godišnja sjednica Skupštine Udruge gradova održava se u petak 14. studenog 2014. godine s početkom u 14 sati.