Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

10. rujan. 2018.

Savjetovanje u Rapcu – prezentacije

Od 5. do 7. rujna se u Rapcu, u organizaciji Udruge gradova u RH, održalo Savjetovanje o lokalnoj samoupravi. Savjetovanje je primarno bilo fokusirano na novi Zakon o komunalnom gospodarstvu i njegovu primjenu, a bilo je riječi i o sigurnosti i videonadzoru, inovativnom i održivom turizmu koji u prvi plan stavlja baštinu, tradiciju i kulturu te, o neizostavnoj temi – financijama.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija