03. lipanj. 2015.

Sindikat službenika i Udruga gradova zatražili sastanak s ministrom uprave

Sindikat državnih i lokalnih službenika i namještenika Republike Hrvatske i Udruga gradova zatražili su žuran sastanak s ministrom uprave, Arsenom Baukom na kome će se razgovarati o dopisu Upravne inspekcije Ministarstva te posljedicama koje će prouzročiti.

Uz raspravu na sjednici Odbora za lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu Hrvatskoga sabora koja će se održati 10. lipnja, zatražen je i sastanak s resornim ministrom o čijem ćemo vas ishodu i stajalištima, te nadajmo se, uputama, odmah obavijestiti.

186_15_Prestanak_sluzbe_po_sili_zakona_u_JLP(R)S_dopis_Sindikata_i_Udruge_gradova_03062015