Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

07. ožujak. 2018.

Smart Cities 2018 konferencija

Četvrta Smart Cities konferencija držat će se 17. travnja 2018. godine na Zagrebačkom velesajmu. Organizator konferencije je Liderpress, a partneri veleposlanstva Švedske i Nizozemske, Konrad Adenauer Stiftung i Udruga gradova.

Iz programa izdvajamo:
• Što strategija e-Hrvatska 2020 donosi gradovima?
• Što možemo naučiti na primjeru Amsterdama?
• Inovacijama do održivih gradova
• Inovacije u službi građana – pametna rješenja u praksi
• Urban development concept berlin 2030
• Mobilnost i transport – što je dosad napravljeno i što nas još očekuje?
• Održivo gospodarenje otpadom – tko su akteri ovog procesa i što nam poručuju?
• RADIONICA: Što sve pametni gradovi trebaju znati?

Na konferenciji sudjeluju međunarodni predavači koji će predstaviti Amsterdam smart city, Urban Development Concept Berlin 2030 te Sweden smart city, a svoja iskustva s nama će podijeliti gradonačelnici i ljudi iz gradskih uprava hrvatskih gradova koji prednjače u implementaciji pametnih rješenja. Očekuju nas i prezentacije brojnih tvrtki koje se nalaze na strani pružatelja usluge, koje će nam prikazati na koji način se pametna rješenja primjenjuju u praksi i što sve mogu ponuditi gradovima budućnosti.

Više detalja o konferenciji, dnevni red i prijave: http://lider.events/smart-cities/

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija