Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

02. studeni. 2018.

Statut Udruge gradova može biti bolji

Nacrt prijedloga Statuta Udruge gradova u javnoj je raspravi članova Udruge pa očekujemo Vaše primjedbe.

Udruga je svoj Statut usvojila Šibeniku u studenome 2015. godine, a dopunila ga u dva navrata, 2016. i 2017. na sjednicama Skupštine u Puli, odnosno u Zagrebu. Novi Statut usvojit ćemo na sjednici Skupštine koja se održava 21. studenoga u Splitu, u sklopu Desetog susreta gradonačelnika i poduzetnika.

Svojim komentarima i idejama možete pomoći da Statut Udruge bude bolji, ažurniji i cjelovitiji.

02.11.18. STATUT UDRUGE GRADOVA za javnu raspravu članova Udruge

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija