02. studeni. 2018.

Statut Udruge gradova može biti bolji

Nacrt prijedloga Statuta Udruge gradova u javnoj je raspravi članova Udruge pa očekujemo Vaše primjedbe.

Udruga je svoj Statut usvojila Šibeniku u studenome 2015. godine, a dopunila ga u dva navrata, 2016. i 2017. na sjednicama Skupštine u Puli, odnosno u Zagrebu. Novi Statut usvojit ćemo na sjednici Skupštine koja se održava 21. studenoga u Splitu, u sklopu Desetog susreta gradonačelnika i poduzetnika.

Svojim komentarima i idejama možete pomoći da Statut Udruge bude bolji, ažurniji i cjelovitiji.

02.11.18. STATUT UDRUGE GRADOVA za javnu raspravu članova Udruge