14. studeni. 2019.

Svijet oko nas

Nakon duže stanke donosimo vam dva nova članka Ivane Janković, osnivačice udruge Croatian Wildlife Research and Conservation Society. Zanimljivi su, pročitajte.

Donosimo vam dva nova članka Ivane Janković.
U prvom nas savjetuje kako pomoći ribama i vodenim organizmima tijekom zimskih mjeseci kada su vodene površine okovane ledom.
U drugom nam donosi niz zanimljivosti o pčelama, bez kojih ni ljudskom rodu nema opstanka.

ŽIVOT POD LEDOM

NAJVAŽNIJA BIĆA NA PLANETU