Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

20. ožujak. 2017.

Tko već surađuje sa švicarskim gradovima…?

Generalni konzulat Republike Hrvatske u Zuerichu zamolio je informaciju, odnosno popis hrvatskih gradova koji su partneri sa švicarskim gradovima pa ljubazno molimo da nam se javite putem info@udruga-gradova.hr ukoliko imate partnera u Švicarskoj.

Ukoliko vam je potrebno više informacija, odnosno ukoliko biste željeli uspostaviti trajnu suradnju sa švicarskim gradovima, možete se obratiti kolegama u Konzulatu putem sljedećih kontakata:

GENERALKONSULAT DER REPUBLIK KROATIEN
ZÜRICH – SCHWEIZ
Bellerivestrasse 5 CH 8008 Zürich
Tel 0041 44 3866750 Fax 0041 44 4228354
www.mvep.hr zurich@mvep.hr

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija