06. travanj. 2017.

Traže se novi predstavnici Nacionalnog odbora za razvoj volonterstva

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku zatražilo je od Udruge gradova da predloži jednog predstavnika u Nacionalni odbor za razvoj volonterstva.

Nacionalni odbor za razvoj volonterstva savjetodavno je tijelo Vlade Republike Hrvatske koje provodi mjere i aktivnosti sa ciljem promicanja i razvoja volonterstva.

Odbor se sastoji od 19 članova koje imenuje Vlada, a izbor za predstavnika i/ili predstavnice gradova obavlja se putem naše Udruge koja treba predložiti kandidata / kandidatkinju koji zadovoljavaju kriterije iz točke III. Odluke Vlade iz 2007. godine. VOLONTERSTVO – Odluka Vlade iz 2007.

Uz iskaz interesa za članstvo, kandidati trebaju poslati i životopis putem info@udruga-gradova.hr zaključno do utorka 18. travnja u 14 sati.

Dopis Ministarstva demografije, obitelji, mladih i socijalne politike:

VOLONTERSTVO – Dopis Ministarstva