20. ožujak. 2017.

U Solinu o poduzetništvu i EU fondovima 3. travnja

Pozivamo vas u Solin na okrugli stol o poduzetništvu i EU fondovima koji Udruga gradova organizira u suradnji s Poslovnim dnevnikom.

Dnevni red, za sada, izgleda ovako:

DNEVNI RED DOGAĐANJA

Okrugli stol o poduzetništvu i EU fondovima, Solin, 3. travnja 2017. u 11 sati
Hotel President, Ul. kralja Petra Krešimira IV, 21251, Solin

Prvi panel: ULOGA GRADOVA U RAZVOJU PODUZETNIŠTVA

Uvodna prezentacija: Kako smo pokrenuli poduzetništvo u Solinu? – Blaženko Boban, saborski zastupnik i dugogodišnji gradonačelnik Solina

Rasprava:

Ana Mandac – pomoćnica ministra u Ministarstvu gospodarstva
Željko Turk, gradonačelnik Zaprešića i predsjednik Udruge gradova u Republici Hrvatskoj
Dalibor Ninčević, zamjenik koji obnaša dužnost gradonačelnika Solina
Ivana Ninčević, predsjednica Poduzetnički centar Solin
Ivan Mrvoš, inovator i poduzetnik
Vesna Friedl, direktorica HGK Županijske komore Split
Zvonimir Grubišić, direktor, Inkubator Solin d.o.o.

Drugi panel: EU FONDOVI IZ PERSPEKTIVE LOKALNE SAMOUPRAVE

Uvodna prezentacija: EU fondovi, prilika za Solin – Dalibor Ninčević, zamjenik koji obnaša dužnost gradonačelnika Solina i Antonia Eremut, voditeljica projekata u Gradu Solinu

Rasprava:

Gabrijela Žalac, ministrica regionalnog razvoja i fondova Europske unije ili Dragan Jelić, pomoćnik ministrice regionalnog razvoja i fondova Europske unije
Blaženko Boban, saborski zastupnik i dugogodišnji gradonačelnik Solina, predstavljanje projekta Connecting Separated (Povezivanje razdvojenog)
Dalibor Ninčević, zamjenik koji obnaša dužnost gradonačelnika Solina
Ariana Vela, konzultantica za EU fondove i poduzetnica (tbc)
Jelena Stupalo, direktorica Turističke zajednice Grada Solina
Dražana Halar, voditeljica Ureda za fondove EU Grada Velike Gorice i voditeljica Radne skupine Udruge gradova za EU fondove i projekte
Jozo Sarač, v.d. ravnatelja Javne ustanove za koordinaciju i razvoj Splitsko-dalmatinske županije RERA S.D.