05. lipanj. 2018.

Učilište EU Projekti organizira edukacije

Učilište EU PROJEKTI tijekom srpnja ove godine, organizira tri različite edukacije iz područja javne nabave i provedbe projekata financiranih iz ESI fondova. Sve tri edukacije održavaju se u Splitu.

Edukacije će se održavati prema sljedećem rasporedu:

1. SPECIJALISTIČKI PROGRAM IZOBRAZBE U PODRUČJU JAVNE NABAVE od 2. do 6. srpnja 2018.
2. PROVEDBA PROJEKATA FINANCIRANIH IZ STRUKTURNIH FONDOVA! (3P: PREGLED – PAPIROLOGIJA – PRAKSA) NOVO: JAVNA NABAVA, FINANCIJSKE KOREKCIJE I SUSTAV eFONDOVI – 12. i 13. srpnja 2018., te
3. JAVNA NABAVA U PROJEKTIMA FINANCIRANIMA IZ FONDOVA EU – KAKO IZBJEĆI NEPRAVILNOSTI I FINANCIJSKE KOREKCIJE? dana 16. srpnja 2018.

Mjesto održavanja je Mala dvorana Županijske komore Split, Obala Ante Trumbića 4, Split.

Napominjemo da članovi Udruge gradova imaju popust od 10% na višemjesečne programe usavršavanja i osposobljavanja te 15% na ostale jednodnevne i dvodnevne treninge i edukacije.

UČILIŠTE EU PROJEKTI – edukacije Split – srpanj 2018.