Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

07. lipanj. 2018.

Udruga gradova i gradovi bez plastike

#NisamOdPlastike, ne budi ni ti!
Sljedećih 30 dana Udruga gradova sudjeluje u izazovu protiv korištenja plastike za jednokratnu upotrebu!
Pozivamo i vas, gradove naše članove, da nam se pridružite i podržite akciju jer nekorištenjem već i jedne jedine plastične vrećice, čaše ili boce pridonosimo zaštiti okoliša i održavamo Jadran čišćim!

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija