17. lipanj. 2014.

Udruga gradova očitovala se na Nacrt prijedloga zakona o pomorskom dobru i morskim lukama

Udruga gradova uputila je Ministarstvu pomorstva, prometa i infrastrukture objedinjeno mišljenje na Nacrt prijedloga zakona o pomorskom dobru i morskim lukama.

Udruga gradova uputila je Ministarstvu pomorstva, prometa i infrastrukture objedinjeno mišljenje na Nacrt prijedloga zakona o  pomorskom dobru i morskim lukama.

Zahvaljujemo svim gradovima, članovima Udruge gradova, koji su poslali svoje priloge i dali doprinos.

Tekst objedinjenog mišljenja možete pogledati: 2014. – Objedinjeno mišljenje-Zakon o pomorskom dobru_NEW