Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

19. lipanj. 2017.

Udruga gradova slavi 15. rođendan

Na današnji dan prije punih petnaest godina, 19. lipnja 2002. u Zagrebu, održana je Osnivačka skupština Udruge gradova u Republici Hrvatskoj.

Od početnih pedesetak gradova narasli smo na organizaciju koja danas okuplja 121 grad, zalaže se za njihove interese i aktivno predlaže normativna rješenja Vladi i resornim ministarstvima, organizira radionice, savjetovanja i seminare, sudjeluje u nizu radnih skupina na nacionalnoj razini, njeguje međunarodnu suradnju te ima vlastite edukativne programe.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija