20. rujan. 2017.

Zakon o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi dostavljen na očitovanje

Ministarstvo uprave kreće s izmjenama i dopunama “Malog Ustava lokalne samouprave”, Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te je Udruzi gradova dostavilo Nacrt prijedloga na očitovanje.

Ministarstvo je odredilo da je krajnji rok za dostavu pisanog očitovanja 30. rujna pa molimo gradove, članove Udruge gradova, da dostave svoje pisane i obrazložene komentare na Nacrt prijedloga izmjena i dopuna Zakona.

NP ZID ZLP(R)S 19-9-2017