10. lipanj. 2020.

Svijet oko nas – stvoreni za let

Novi mjesec, nove teme. Naša suradnica i konzultantica, Ivana Janković, iz udruge Croatian Wildlife Research and Conservation Society, objavila je dva nova i zanimljiva članka.

Jeste li znali da postoji ptica koja u zraku, bez predaha i slijetanja, provede deset mjeseci? Bez brige, nismo ni mi.
Ptice selice – poveznice između svjetova

Visoko na listi stvorenja na lošem glasu nalaze se šišmiši. Koliko su korisna, a koliko ugrožena ta čuda prirode?
Noć u životu jednog šišmiša