31. svibanj. 2024.

Talijanska udruga Legambiente traži partnere iz Hrvatske

Nacionalna kontakt točka za Program LIFE prosljedila nam je upit talijanske udruge Legambiente koja traži srednje i/ili velike gradove partnere za sudjelovanje na LIFE projektu koji će se baviti oprašivačima u urbanim i peri-urbanim područjima.

Više informacija o talijanskoj udruzi Legambiente.

Više informacija o LIFE potprogramu “Priroda i bioraznolikost”

Ukoliko ste zainteresirani biti partneri na projektu kontaktirajte:

t.deodati@legambiente.it
s.dimarco@legambiente.it