19. srpanj. 2016.

Ljetna akademija članova savjeta mladih

Nakon dobrih iskustava od prošle godine, udruga Alfa Albona, u suradnji s Gradom Labinom, Udrugom gradova u RH i Zakladom Friedrich Ebert, i ove godine organizira Ljetnu akademiju članova savjeta mladih.

Projekt je to koji kroz cikluse interaktivnih radionica i predavanja pruža članovima savjeta mladih na lokalnoj i regionalnoj razini priliku da usvoje nova znanja u području strukturiranog dijaloga i poznavanja Zakona o Savjetima mladih, rade na slučajevima iz prakse radi stjecanja potrebnog iskustva i razvijaju ključne vještine poput timskog rada, vodstva, nenasilne komunikacije, prezentacijskih i vještina javnih nastupa.

Ljetna akademija održava se u Tunarici, kampu udaljenom 17 km od grada Labina. Sudionici akademije imaju na raspolaganju šatore različitih veličina, prostor za edukacije te ostalu potrebnu infrastrukturu, a ove godine odvijat će se u 2 ciklusa: od 22. do 25.  i od 27. do 30. kolovoza.

Prijave će biti otvorene od 25. srpnja. Kotizacija iznosi 800,00 kn po osobi te uključuje troškove smještaja, prehrane, radionica i svih materijala. Troškovi putovanja na akademiju nisu uključeni u cijenu.