31. Siječanj 2022.

Uvod u novi sustav izdavanja akata za gradnju i prostorni planovi nove generacije – Town Sight – webinar

Webinar “UVOD U NOVI SUSTAV IZDAVANJA AKATA ZA GRADNJU I PROSTORNI PLANOVI NOVE GENERACIJE” održava se 31. siječnja 2022., s početkom u 10:00 sati te očekivanim trajanjem do 14:00 sati.

Predavači:
Bojan Linardić, dipl. ing.arh. ravnatelj Zavoda za prostorni razvoj u MPGI-u
mr.sc. Vladimir Krtalić, dipl.ing. građ.

Voditeljica webinara: Davorka Foretić, dipl. iur.,

PROGRAM:

Bojan Linardić, dipl. ing.arh. ravnatelj Zavoda za prostorni razvoj u MPGI-u
• Recentno stanje
• Što nas očekuje u budućnosti
mr.sc. Vladimir Krtalić, dipl.ing. građ.
PLANIRANJE RAZVOJA DRŽAVE,REGIONALNO I LOKALNO PLANIRANJE
• Usporedba Hrvatskoga i Njemačkoga odnosno Bavarskoga sustava
• Otvorena pitanja koja nisu uređena Zakonom o prostornom uređenju
• Zakon o gradnji u sustavu SR Njemačke i postupak podnošenja zahtjeva i donošenja rješenja

Naknada za radionicu iznosi 650,00 kn po sudioniku.
Pogodnost za polaznike iz iste tvrtke:
Prijavljeni sudionici iz iste tvrtke imaju pravo na popust od 10% po sudioniku, te plaćaju kotizaciju u iznosu
od 585 kn po sudioniku.

Naknada se uplaćuje unaprijed na transakcijski račun Town Sight j.d.o.o. broj HR20 240700 011005 24542
poziv na broj: HR00 310122 – OIB TVRTKE, najkasnije dan prije održavanja webinara.

Nakon prijave i uplaćene kotizacije, sudioniku će putem e-maila biti dostavljen link za sudjelovanje na webinaru.

Naknada uključuje:
Prezentacije u PDF-u koje se dostavljaju polaznicima na mail naveden u prijavnici nakon uplate kotizacije.

Dodatne informacije:
tel: 01/88-97-936