15. Rujan 2022.

Fundraising konferencija

Nakon prve on-line konferencije o fundraisingu održane 10. lipnja 2021., prvi puta se uživo održava Fundraising konferencija s uvodnim predavanjem o trendovima u fundraisingu gosta iz Engleske, panelima o značaju podataka u fundraisingu te koliko je bitna organizacijska kultura i motivacija zaposlenika za neprofitne organizacije. Bit će dodijeljene i nagrade „Žuta točka“ za fundraising i filantropiju.

Konferencija se održava 15. rujna 2022. u Zagrebu, u trajanju od 9:30 do 17:30 sati.